Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności.jesteś w: strona główna / Team Blueball / Rafał Piętak

Rafał Piętak

Kadra BlueBall - Rafał Piętak - przygotowanie motoryczne sportowców oraz fizjoterapia i terapia manualna w Katowicach i Siemianowicach

Rafał Piętak – Z wykształcenia fizjoterapeuta z pasji sportowiec. W pracy specjalizuje się w leczeniu dolegliwości bólowych kręgosłupa, stawów obwodowych oraz rehabilitacji po zabiegowej. Dzięki zainteresowaniom ciągle rozwija się w strefie treningu personalnego a ciągły rozwój w postaci specjalistycznych szkoleń oraz uczestnictwo w kursach przygotowania motorycznego pozwoliło na zwiększanie kwalifikacji w obu dziedzinach - co niewątpliwie cieszy jego pacjentów. Tytuł magistra fizjoterapii zdobył na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, natomiast pasje rozwija w górach jako narciarz oraz wspinacz skalny. Rafał jest byłym członkiem klubu siatkarskiego oraz sekcji sztuk walki (Kickboxing, MuayThai). Obecnie w czasie wolnym podróżuje po Polce oraz świecie uprawiając narciarstwo oraz wspinaczkę.

 

Dzięki wszechstronnemu doświadczeniu zdobytemu w wielu prywatnych i państwowych ośrodkach prowadzę skuteczną diagnozę, terapię oraz rehabilitację ortopedyczną.

Rafał Piętak - ZnanyLekarz.pl

Rafał specjalizuje się w poniższych dolegliwościach:

Bóle promieniujące
Terapia bólu kręgosłupa
Problemy z drętwieniem narządów ruchu
Bóle obręczy barkowej
Urazy sportowe
Rekonstrukcje wiązadeł

Treningi i przygotowanie sportowe:

Trening personalny
Trening motoryczny i sportowy mlodych zawodnikow
Trening seniorow
Specjalistyczny indywidualny trening medyczny
Fizjoterapia sportowa dla wspinaczy

UMÓW WIZYTĘ (+48) 7 96 96 96 71  | zapisy online 

 UKOŃCZONE SZKOLENIA I SPECJALIZACJE LECZENIA:


Certyfikaty i udzał w konferencjach:

Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego
 Szkolenie metodą McKenzie poziom A
 Ocena funkcjonalna FMS Gliwice
 Kształtowanie motoryczne w ujęciu funkcjonalnym
 Współczesne Metody Diagnostyki i Leczenia Dysfunkcji Tkanek Miękkich: Mięśniowo - powięziowe rozluźnianie (Myofascial Release), Techniki Aktywnego Rozluźniania (Active Release Technique)
Kurs masażu klasycznego - Akademia Sztuki Masażu „Menos” w Katowicach, seminarium „Masaż klasyczny i relaksacyjny”
 Kinesiotaping
Szkolenie metodą OMT Kaltenborn - Evjenth Konzept: Kurs zaawansowany; badania i leczenia odcinka szyjnego kręgosłupa, badania i leczenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy, badania i leczenia kończyny górnej oraz stretching mięśni kończyny górnej, badania i leczenia kończyny dolnej oraz stretching mięśni kończyny dolnej, badanie i leczenie odcinka szyjnego oraz piersiowego kręgosłupa i żeber, badanie i leczenie odcinka lędźwiowego kręgosłupa i miednicy, badanie i leczenie kończyny górnej, badanie i leczenie kończyny dolnej

Rezerwacja telefoniczna (+48) 7 96 96 96 71  | zapisy online 

Krzysztof Olech - fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego specjalizujący się w diagnostyce funkcjonalnej

Krzysztof
Olech

Założyciel oraz główny motor napędowy BlueBall. Z wykształcenia fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego o bardzo szerokim spektrum specjalizacji udokumentowanych prestiżowymi kursami i wieloletnią praktyką fizjoterapeutyczną.

Sebastian Kurbiel - fizjoterapeuta, osteopata i praktyk terapii manualnej

Sebastian
Kurbiel

Z pasjii i wykształcenia certyfikowany osteopata i praktyk terapii manualnych. Wiedzę zdobytą w prestiżowej Sutherland College of Osteopathic Medicine w Brukselii, przekłada na pomoc pacjentom w najcięższych przypadkach i dolegliwościach.

Rafał Piętak - trener personalny oraz fizjoterapeuta, gabinet przyjęć w Katowicach i Siemianowicach

Rafał
Piętak

Posiadając dyplom magistra fizjoterapii oraz szereg specjalistycznych szkoleń podejmuje się leczenia dolegliwości bólowych jak również rehabilitacji po zabiegowej. Wynika to z bogatego doświadczenia w terapii manualnej jak również prowadzenia treningów personalnych.

Paweł Kaczmarczyk - fizjoterapeuta i specjalista terapii manualnej, przyjmuje w gabinecie BlueBall w Katowicach

Paweł
Kaczmarczyk

Fizjoterapeuta, nastawiony na ciągły rozwój i nowe wyzwania, doświadczony w pomocy sportowcom i osobom, które urazach, kontuzjach i zabiegach potrzebują wsparcia fizjoterapeuty w domu.

Piotr Kos - specjalista terapii manualnej oraz osteopatii w BlueBall

Piotr
Kos

Specjalista fizjoterapii sportowej i ortopedii, pracuje z pacjentami nad poprawą sprawności ogólnej a także wspiera podczas powrotu do zdrowia. Obecnie poszerza wiedzę na Flanders International College of Osteapathy.

Michał Kafarski - Trener przygotowania motorycznego

Michał
Kafarski

Trener przygotowania fizycznego oraz trener indywidualny. Wieloletnie doświadczenie pracy w klubach fitness i organizacjach sportowych, połączone z bogatą edukacją w tym właśnie zakresie podwyższa jakość treningu z każdym podopiecznym Michała.

Dominika Brol - Instruktor lekkoatletyki oraz specjalistka z zakresu żywnienia i suplementacji w sporcie.

Dominika
Brol

Absolwentka studiów podyplomowych AWF na kierunku instruktor lekkoatletyki oraz studiów podyplomowych z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Małgorzata Kucharska BlueBall

Małgorzata
Kucharska

Fizjoterapeutka, specjalizuje się w profilaktyce i terapii narządu ruchu, szczególnie w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów obwodowych.

Maciej Jurczak

Maciej
Jurczak

- trener przygotowania motorycznego w BlueBall. Główne obszary specjalizacji to przygotowanie motoryczne do gry w golfa, trening zawodników gier zespołowych, w tym również juniorów.

Katarzyna Waldera - specjalista dietetyk żywieniowy

Katarzyna
Waldera

Specjalistka, psychodietetyk kliniczny specjalizujące się w dietach odchudzających, wspiera żywieniowo osoby zmagające się z chorobami układu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, chorób tarczycy.

Patryk Marczykowski - fizjoterapeuta i osteopata w BlueBall Siemianowice.

Patryk
Marczykowski

Fizjoterapeuta z holistycznym podejściem do zdrowia pacjenta, angażuje się w stu procentach w ich drogę powrotną do zdrowia. Kontynuuje naukę na studiach podyplomowych z zakresu Medycyny Osteopatycznej.

Dawid Pawlak w BlueBall

Dawid
Pawlak

Fizjoterapeuta Specjalista Medycyny Manualnej i Ortopedycznej Terapii Manualnej. Tytuł Doktora nauk o kulturze fizycznej zdobył z wyróżnieniem na AWF w Katowicach. Swoją pracę manualną łączy z diagnostyką USG narządu ruchu.

Agnieszka-Łobodzińska - recepcja i zapisy w BlueBall

Agnieszka
Łobodzińska

Doświadczenie w działach kadr oraz księgowości zamieniła na organizowanie życia w BlueBall. Zapisy, grafiki oraz sprawy firmowe nie mają szans na przetrwanie bez jej ingerencji.

Lekarze specjaliści - ortopeda, traumatolog, reumatolog, chirurg szczękowy i inni polecani lekarze

Polecani
lekarze

Szukasz odpowiedniego specjalisty? Zapoznaj się z naszymi rekomendacjami. Ścisła współpraca to gwarant skutecznego leczenia Polecamy tych specjalistów!

Dołącz do BlueBall Team!

Dołącz do
BlueBall

Czujesz, że posiadasz odpowiednio wysokie kwalifikacje aby dołączyć do naszego team'u? Prześlij nam swoje CV wraz z listem przewodnim. Czekamy na Ciebie!

strzałka do góry

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK

8:00 - 20:00

WTOREK

8:00 - 20:00

ŚRODA

8:00 - 20:00

CZWARTEK

8:00 - 20:00

PIĄTEK

8:00 - 18:00

SOBOTA

Zapisy ustalane
telefonicznie

Po wcześniejszym umówieniu, przyjmujemy pacjentów poza godzinami otwarcia.

kontakt z nami:

Zadzwoń i zarejestruj się!
+48 7 96 96 96 71

Email BlueBall

Masz pytania? Napisz!
info@blueball.pl

Zaplanuj dojazd do nas:
Gabinet Siemianowice Śl.
Gabinet Katowice - Centrum
BlueBall Performance

NASZ ADRES:

BlueBall - Centrum Rehabilitacji,
Osteopatii i Treningu

Główna siedziba:

ul. Św. Barbary 22
41-100 Siemianowice Śląskie


ul. Sokolska - przyjmuje tylko 
Osteopata 
40-094 Katowice

BlueBall Performance

ul. Jedności 10
41-200 Sosnowiec

zapisz się do newslettera

strzałka do góry

Zaufali nam:

Szkolenia i współpraca z Real PolskaSzkolenia i współpraca z MakroWspółpraca z LuxMedWspółpraca z Signal IdunaWspółpraca z PASMwspółpraca z placówkami Enel-Med

 

BlueBall - Centrum rehabilitacji, Osteopatii i Treningu w Siemianowicach Śląskich i Katowicach.