Lek. Med. Anna Burnat-Olech

Lekarz internista

Wykształcenie

2003 - 2007
Kontynuacja studiów na Wydziale Lekarskim Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
2000 - 2003
Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Biogram

Jestem lekarzem internistą, zajmuję się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem chorób osób dorosłych, zarówno tych ostrych jak i przewlekłych. Doświadczenie zdobyłam zarówno w pracy w szpitalach, izbie przyjęć, jak i w opiece ambulatoryjnej. Jestem również wykładowcą akademickim Akademii Śląskiej.

Po godzinach pracuję nad własnym stylem życia, testując w praktyce to co zalecam swoim pacjentom. Lubię codzienną aktywność fizyczną od spacerów z psem po lesie, przez wyciskanie na siłowni (najlepiej w dobrym towarzystwie), po turystykę górską i rowerową. Interesuję się nurtem porozumienia bez przemocy i psychologią rodzicielstwa bliskości, ideą minimalizmu i miejscem człowieka w dzisiejszym świecie. Chętnie testuję wszelkie potrawy wegetariańskie (najlepiej ugotowane przez kogoś innego). Pochłaniam książki, najczęściej z gatunku literatury faktu, jestem studentką Polskiej Szkoły Reportażu.

W pracy z Pacjentem stawiam przede wszystkim na edukację, skuteczną komunikację i partnerstwo. Wiem, że bez budowania relacji, atmosfery zaufania i życzliwości nie można myśleć o skutecznym leczeniu i profilaktyce. Kładę nacisk na zrozumienie istoty choroby, poszukiwanie jej przyczyny oraz na zmiany stylu życia wspomagające proces zdrowienia.

Anna Burnat-Olech

Leczenie

Obesitologii – leczenie i zapobieganie otyłości 100%
Profilaktyka chorób cywilizacyjnych, utrzymanie jak najdłuższego życia w zdrowiu i sprawności 100%
Poradnictwo w zakresie medycyny podróży ze szczególnym uwzględnieniem szczepień w tym zakresie 100%
Pomoc w doborze farmakoterapii chorób przewlekłych z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji zdrowotnej i preferencji każdego pacjenta.100%

Moje kursy i szkolenia

  • 2020 – 2022 – Certyfikat Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością

  • 10.2020 – Certyfikat Centr Medycyny Podróży

  • 06.2013 – Kurs USG narządów jamy brzusznej Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii

  • 09.2011 – Certyfikat Advanced Life Support

  • 02.2005 – kurs edukacji podyplomowej w zakresie Opieki paliatywnej i medycyny paliatywnej

Umów wizytę BlueBall

Witaj, miło mi że poświęciłeś chwilę na poznanie mojej osoby. Jeśli przekonały Cię moje kompetencje i osiągnięcia, zapraszam Cię do umówienia wizyty w najbliższym możliwym terminie.