Zajęcia dla sportowców oraz osób indywidualnych

Trening personalny i ćwiczenia w BlueBall

 

Profesjonalny trening sportowy to znacznie więcej niż tylko przygotowanie fizyczne – to zaplanowany z najdrobniejszymi szczegółami ciągły proces, który oprócz rozwoju fizycznej sprawności obejmuje również naukę prawidłowej techniczki wykonywania ćwiczeń. Cel profesjonalnego treningu sportowego, jaki nasi trenerzy codziennie stawiają swoim podopiecznym to doprowadzenie organizmu do optymalnego rozwoju oraz zwiększenie fizycznej wydolności, uwzględniając specyficzne potrzeby naszych Klientów.

Trenujemy zdrowo i skutecznie

 

Przeszło tysiąc godzin treningu, które co roku każdy z trenerów BlueBall przeprowadza z Klientami, jest największą skarbnicą wiedzy o skutecznych i bezpiecznych metodach ćwiczeń. W połączeniu z renomowanymi na światową skalę koncepcjami treningowymi wg EXOS czy RAMP (Ian Jeffreys), dają efekt w postaci wydajnych, zindywidualizowanych programów opartych na osobistych celach jak również specyficznych wymaganiach określonej dyscypliny sportowej.

Trenujemy na nowoczesnych urządzeniach

Rozpiętość działań jakie obejmuje trening, wymusza na prowadzącym włączenie do planu specjalistycznych sprzętów i urządzeń, które poza podwyższeniem jakości ćwiczeń są również w stanie zmierzyć ich efektywność. W centrum treningowym BlueBall korzystamy w szeregu udoskonaleń treningowych w postaci fotokomórek, czujników świetlnych, miernika Push jak i klasycznych sprzętów siłowych. Ogromnym atutem Blueball jest oddalony o 2 min stadion lekkoatletyczny.

Trenujemy
długofalowo

Wiemy, że czas jaki spędzasz w naszym centrum to tylko niewielki fragment Twojej codzienności, wobec czego każdą godzinę którą możemy Ci poświęcić przeznaczamy w 100% na realizację założonych na wstępie celów treningowych. Naszą wewnętrzną motywacją jest również utrwalenie pożądanych wzorców, postaw czy nawyków treningowych. To one, dzięki codziennej rutynie, również zbliżają Cię do zamierzonego celu.

Rozwijamy niewykorzystany potencjał

Programy treningowe

Trening szybkości i mocy

Oblokuj i popraw filar każdego sportowca jakim jest szybkość oraz siła, której efektem jest generowana moc. Skacz wyżej, biegnij szybciej, osiągaj więcej. Pozwól przygotować nam program, który wprowadzi Cię dwa poziomy wyżej.

Trening siłowy biegacza i triathlonisty

Dzięki szkoleniom trenerskim programu The Running Technique Coach® możemy wdrożyć bezcenną wiedzę w doskonalenie Twojej techniki biegowej, zarazem znacząco pomniejszając występowanie kontuzji oraz urazów.

Trening odchudzający

Nasze plany ćwiczeniowe dla redukujących wagę mają wiele płaszczyzn pozytywnego oddziaływania, poza kształtowaniem sylwetki pomagamy również polepszyć parametry wydolnościowo – krążeniowe. Mamy na tym polu naprawdę spektakularne osiągnięcia. 

Przygotowanie do dyscyplin sportowych

Niezależnie czy uprawiasz tenis, koszykówkę czy piłkę nożną, pomożemy Ci zwiększyć parametry wydajnościowe w szerokim zakresie motoryki, siły, kondycji lub Twoich specyficznych wymogów podyktowanych uprawianą dyscypliną sportu.

Medyczny trening indywidualny po kontuzji i operacji

Doznana kontuzja lub przebyty zabieg, nie powinien być odstępstwem od Twojej treningowej rutyny. Jako specjaliści od fizjoterapii i rehabilitacji, jesteśmy w stanie wdrożyć bezpieczny plan ćwiczeń, adekwatny do aktualnych ograniczeń.

Zwiększenie mobilność i zakresu ruchu w biodrze

Zmagasz się z ograniczoną mobilnością i małym zakresem rotacji bioder? To fundament dla wielu sportowców, który dzięki naszemu treningowi na poprawę mobilności i elastyczności tkanek, udoskonala Twoją sprawność.

Pierwsza wizyta w BlueBall

Określ swoje priorytety
 
 
 
 
 
 
 

Naszym największym przywilejem jest dokonywanie zmian w czyimś życiu. Dlatego stawiamy Twoje potrzeby na pierwszym miejscu. Z pełnym zaangażowaniem wysłuchamy co chcesz nam powiedzieć i znajdziemy rozwiązania, które doprowadzą Cię do celu.

Pakiety zniżkowe

Nawet 200 zł oszczędności!

Jeśli planujesz potrenować z nami trochę dłużej, nie zwlekaj i skorzystaj z możliwości wykupienia pakietu zniżek za 10 i więcej kolejnych wizyt. Zobacz również, jakie gratisy przygotowaliśmy do Twojego pierwszego zestawu!

Wywiad

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pierwsze spotkanie to kluczowy moment, w którym stajesz przed wyzwaniem, by w pełni wyartykułować swoje cele treningowe. Nie oceniamy ich i nie wartościujemy.

Od początku do końca, tworzymy dla Ciebie wspaniałe doświadczenie sportowe, co pozwala na bardziej efektywny trening, a w rezultacie na osiąganie lepszych wyników. Stawiamy na wzajemną komunikację, która prowadzi do zwiększenia motywacji oraz sukcesów na sali treningowej i sportowych boiskach.

Opowiedz nam swoją historię i nadaj jej nowy kierunek, my dobierzemy narzędzia i dostarczymy Ci efekty.

Ocena i testy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ocena i testy, które oferujemy naszym Klientom, mają na celu określenie tzw. punktu wyjścia. Dzięki temu ustawimy Twój trening w odpowiednim dla ciebie tempie, będziemy na bieżąco monitorować Twoje osiągnięcia i upewniać się, że robisz postępy.

Pamiętaj, że jesteśmy profesjonalistami i tylko miarodajne efekty treningu, oparte na naukowej metodologii są dla nas wyznacznikiem skuteczności.

Plan treningowy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkie nasze treningi są zaprojektowane według Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Poświęcony Tobie podczas sesji czas, staramy się urozmaicać szerokim wachlarzem nowoczesnych ćwiczeń dobierając do nich równie zmienne środowisko. Nie zamykamy się wyłącznie na ćwiczenia w sali, korzystamy również z pobliskiego stadionu i wielu nowatorskich urządzeń.

Czy to wszystko? Oczywiście że nie. Pełny proces to przecież również regeneracja. W naszym centrum możesz skorzystać z pełnej oferty zabiegów odnowy biologicznej tj. RecoveryPro, Indiba®Activ, suche igłowanie i wielu innych!

Udogodnienia

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do Twojej dyspozycji oddajemy szatnię, prysznic, nasze pełne zaangażowanie a przede wszystkim profesjonalną cyfrową platformę treningową! Udostępniamy ją wszystkim naszym Klientom, dzięki niej możesz osiągać większe korzyści w jeszcze krótszym czasie, np. wykonując dedykowane Tobie zestawy ćwiczeń do wykonania w domu.

Wszystko zawarte jest w pakiecie naszych usług bez dodatkowych kosztów.

Profesjonalny trening fizyczny jest kluczowym aspektem w karierze zawodowej sportowców oraz zaawansowanych amatorów, którzy muszą pozostać zawsze w doskonałej kondycji. Zadaniem trenerów BlueBall jest stworzenie zindywidualizowanych oraz długoterminowych planów treningowych, a także doskonalenie technik oraz strategii związanych z uprawianym sportem. Opracowana przez nas metodologia zajęć pozwoli na optymalne przygotowanie organizmu (również po przerwie spowodowanej urazami) do określonej dyscypliny.

Przygotowując dzieci pod względem motorycznym przede wszystkim zwracamy uwagę na jego indywidualne predyspozycje i możliwości. Rozwój ruchowy różni się w zależności od wielu czynników, takich jak płeć, wiek, a także cechy genetyczne. Dzieci i młodzież rozwijają się w różnym tempie i inaczej reagują na bodźce treningowe, dlatego niezwykle ważna staje się indywidualne podejście do każdego z nich. Ma ono również na celu wyeliminowanie ryzyka urazów i kontuzji, spowalniające ich optymalny rozwój.

Metody treningu funkcjonalnego wykorzystują ciało jako najbardziej doskonałą maszynę treningową i stawiają świadomość ruchu na pierwszym miejscu. Nasi trenerzy i instruktorzy, pracujący w koncepcji treningu funkcjonalnego wykraczają poza powszechne wyobrażenia o trenerach personalnych, stając się specjalistami w swojej branży. Trening odbywają się w naszym ośrodku, gdzie posiadamy niezbędny i kompletny sprzęt, a czasem zapraszamy na zajęcia w parku, lesie, lub boisku nieopodal.

Golfiści zawsze szukają sposobów na poprawę swojej gry. Dzieje się tak, ponieważ pełne opanowanie tego sportu może zająć nawet lata. W naszym Centrum Rehabilitacji i Treningu BlueBall proponujemy kompleksowe przygotowanie motoryczne wszystkim zawodnikom – zarówno amatorom jak i osobom, które zawodowo grają w golfa tak aby bezpiecznie i z coraz lepszymi wynikami korzystali z tej przyjemnej formy aktywności.

Testy motoryczne oraz badania siłowo-szybkościowe mają na celu ocenę fundamentalnych wzorców ruchowych, które składają się na każdą czynność ruchową. Każdy z nas, podczas wykonywania ćwiczeń, wyrabia w sobie pewne nawyki. Niektóre z nich mogą być niepożądane a tym samym zmniejszać Twoje osiągi. Naszym celem jest wychwycenie popełnianych błędów, wyeliminowanie ich i zastąpienie prawidłowym zachowaniem, dzięki czemu będziesz mógł w stu procentach wykorzystać swój potencjał.

Głównym sposobem na zmniejszenie masy tłuszczowej jest tworzenie deficytu kalorii, dzięki czemu organizm musi korzystać z zapasów tłuszczu. Bez odpowiedniej diety osiągane efekty będą albo mniejsze, albo wcale nie widoczne. Nasi eksperci pomogą w ułożeniu optymalnej diety oraz planu treningowego, która znacznie przyczyni się do osiągnięcia założonego celu.

Nie czekaj na lepszy moment!

Zadzwoń do nas i ustal nowe priorytety z pomocą naszych trenerów.