Patryk Poniatowski

Fizjoterapeuta

Biogram

Już w okresie młodzieńczym wiedział, że będzie to jego droga zawodowa. Patryk specjalizuje się w fizjoterapii ort pedycznej. Pomaga pacjentom po urazach, zabiegach operacyjnych oraz w rehabilitacji bólu ostrego i przewlekłego.
W naszym Centrum, Patryk będzie pomagał również sportowcom. Przez ostatnie lata, był związany z BBTS Podbeskidzie, gdzie dbał o rozwój motoryczny zawodników. Specjalizuje się w fizjoterapii siatkarzy, piłkarzy i koszykarzy. Miał przyjemność współpracować z Polską Kadrą Juniorek w Zapasach.
Patryk stawia na edukację pacjenta i wzajemną współpracę. Podczas wizyty informuje o tym, jak będzie przebiegał proces fizjoterapii, co pacjent może zyskać i jak ma postępować po zabiegach fizjoterapeutycznych. Jego celem, jest motywacja pacjenta do uprawiania aktywności fizycznej.
Prywatnie Patryk spędza czas aktywnie. Lubi weekendowe wypady w góry, jazdę na rowerze oraz uczestniczy w wielu wydarzeniach muzycznych.

Organizm jest stworzony do ruchu

Patryk Poniatowski

Leczenie

Fizjoterapia ortopedyczna100%
Rehabilitacja pooperacyjna100%
Terapia pacjentów bólowych100%
Fizjoterapia sportowców100%
Leczenie urazów sportowych100%
Leczenie urazów oraz kontuzji90%
Rehabilitacja po zabiegach ACL90%
Zespoły bólowe i przeciążeniowe (m.in. Zespół bolesnego barku, łokieć tenisisty, kolano skoczka)100%
Urazy przeciążeniowe (łokieć tenisisty, łokieć golfisty, kolano biegacza, zespół cieśni nadgarstka)100%

Moje kursy i szkolenia

  • Kurs Pinoterapii wg koncepcji FRSc 
  • Kurs Dry Needling I moduł 
  • Kurs Fizjoterapia w urazach ortopedycznych 
  • Kurs Dynamic Tape level 1 

Umów wizytę BlueBall

Witaj, miło mi że poświęciłeś chwilę na poznanie mojej osoby. Jeśli przekonały Cię moje kompetencje i osiągnięcia, zapraszam Cię do umówienia wizyty w najbliższym możliwym terminie.