Redukcja Wagi

 

Nadmierna waga staje się dziś dla wielu ludzi coraz poważniejszym problemem. Stateczny tryb pracy i codziennego życia, stres, brak czasu i zła dieta sprawiają, że z nadmierną wagą boryka się coraz więcej z nas. Jest to nie tylko przykre dla naszego samopoczucia, ale również niezdrowe – nadmierna waga może stać się przyczyną wielu problemów z ciałem. Redukcja wagi jest procesem trwałym i wymagającym samozaparcia, ale jak najbardziej realnym. Wszystkie jego niuanse poznasz dzięki rozmowie z naszymi specjalistami.

zmniejszenie % tkanki tłuszczowej

Kształtowanie sylwetki

Zwiększenie masy mięśniowej

Poprawa regulacji hormonalnej

Redukcja problemów nadciśnieniowych

Poprawa wydolności wydolności układu oddechowo krążeniowego

Nasza oferta

 
 
 • Trening personalny
 • Plany treningowe
 • Współpraca z dietetykiem

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Pozwól nam wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.
Zobacz jak skuteczny jest plan redukcji wagi, który zaplanujemy i wdrożymy razem z Tobą!
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych klientów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod treningowych.

01.

Pierwsza Wizyta

 
 
 
 
 

Wyznaczmy cele

Podstawą dobrze zaplanowanego treningu jest obiektywna ocena sprawności motorycznej. Pozwala ona  rozpoznać utrwalone nawyki ruchowe, wzorce przeciążeń i asymetrii wynikające ze współczesnego stylu życia.

To właśnie na pierwszym spotkaniu, poprzez ocenę parametrów motorycznych będziemy mogli przyjąć ramowe założeniu treningu z uwzględnieniem celu, który został przez Ciebie założony!

Na sesje treningowe ubierz się w swoją ulubioną odzież sportową. Generalnie nasze treningi odbywają się na miejscu, gdzie posiadamy niezbędny i kompletny sprzęt, jednak zdarzają nam się zajęcia w parku, lesie, czy na stadionie lekkoatletycznym nieopodal naszego centrum.

 
 
 
 
 
 

Trenujemy z efektami

Znając cele, słabe i mocne ogniwa oraz dotychczasowe wzorce ruchowe przystępujemy do projektowania indywidualnego planu ćwiczeń i zajęć z trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą. Nasz trening wykracza poza stosowany powszechnie redukcjonizm ciała do poszczególnych grup mięśniowych. Trening personalny w BlueBall zakłada zintegrowaną pracę dolnej i górnej części ciała (lower i upper body) w oparciu o mocny tułów (core), a także kierunkowo podnosi siłę, szybkość i moc.

W każdym przypadku trening będzie dostosowany do Twoich możliwości, tak by założone cele były realne do osiągnięcia.

02.

Trening

03.

Rekomendacje

 
 
 
 

Masz nasze wsparcie

Trening w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Twoja praca treningowa to przecież proces długofalowy wobec czego, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do techniki wykonywania ćwiczeń tak by nie narazić się na urazy i kontuzje podczas uprawiania sportu lub ćwicząc samemu,
 • Otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany treningowe do wykonania w domu,
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych celów jest dla nas na pierwszym miejscu!

Opinie naszych klientów

 • 100 % profesjonalizmu , podejście super, wiedza , doradztwo , wszystko na najwyższym poziomie

  Joanna Drabik-Nos
  Opinie Facebook
 • Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm i bezproblemowa współpraca. Fachowość w super wydaniu. Niezmiennie od 2013 roku tylko Blueball Centrum Rehabilitacji

  Katarzyna Królikiewicz
  Opinie Google
 • Polecam!. Pełen profesjonalizm. Wszystko na najwyższym poziomie.

  Marcin Otto
  Opinie Google
Lekarz internista

Umów Wizytę

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! Chętnie zarekomendujemy odpowiednio dobrany plan treningowy oraz najlepszego trenera, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Nasz zespół czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe