Komfortowo i zdrowo z każdym krokiem

Indywidualne wkładki ortopedyczne w BlueBall

Wkładki ortopedyczne są odpowiedzią na skompensowanie zaburzonej sfery funkcjonowania człowieka, w wyniku rozwoju cywilizacyjnego. Pierwotnie, nasze stopy miały nam służyć w poruszaniu po różnych powierzchniach, na przykład piasku lub ziemi – a nie na twardym betonie. Twarde powierzchnie nie dają żadnego podparcia wysklepieniu stopy, dlatego też stopy zaczynają przechylać się do wewnątrz, powodując spłaszczenie łuków – stan ten nazywamy „nadmierną pronacją”. Problem ten dotyczy nawet 80% populacji. Ponieważ nasze stopy, kostki, nogi i plecy próbują kompensować pronację, ustawienie kości i mięśni ulega zaburzeniu, powodując wiele powszechnie występujących problemów.

Predyspozycje do noszenia wkładek ortopedycznych

  • Ból w obrębie stóp, stawu skokowego oraz pięty,
  • Ból w okolicy przodostopia, palców lub łuku podłużnego,
  • Bóle stawów kolanowych,
  • Bóle kręgosłupa,
  • Deformacje w obrębie palców stóp,
  • Odciski od strony podeszwowej,
  • Po skręceniach stawu skokowego,
  • Po złamaniach w obrębie stóp,
  • Problem z doborem komfortowego obuwia codziennego,
  • Systematyczne uprawianie sportu z powtarzającymi się kontuzjami.
Najważniejsze to zrobić pierwszy krok

Dla kogo indywidualne wkładki ortopedyczne?

Wkładki dla dorosłych np. z obciążeniem w pracy

Długie stanie czy chodzenie – w takich sytuacjach wskazanie do noszenia wkładek spowodowane jest tym co robimy przez wiele godzin. Jeśli Twoja praca opiera się na powyższych czynnościach, wkładki ortopedyczne mogą znacznie wyeliminować dolegliwości bólowe redukując w przyszłości problemy stawowe.

Indywidualne wkładki ortopedyczne dla dzieci

W przypadku dzieci i młodzieży, wkładki ortopedyczne zdecydowanie służą jako prewencja wad postawy, ograniczając zmiany krzywizny kręgosłupa. Idealnie uzupełniają również leczenie płaskostopia poprzecznego i podłużnego.

Wkładki dla pacjentów z dolegliwościami bólowym

Jeśli odczuwasz dolegliwości bólowe w obrębie stopy takie jak; pieczenie, drętwienie, ból podczas obciążenia. Może to oznaczać wskazanie to wykonania indywidualnych wkładek, na pewno przydatne będzie w takim wypadku, wstępne badanie podologiczne wskazujące na przyczyny objawowe.

Wkładki ortopedyczne dla seniorów

Z wiekiem, poprzez pracę oraz nasze codzienne obowiązki, stopa zostaje poddana różnym obciążeniom i przeciążeniom. Niesie to ze sobą dotkliwie zmiany w stawach, które mogą ujawniać z czasem, ograniczając nasz komfort w codziennym funkcjonowaniu.

Wkładki ortopedyczne dla biegaczy

Bieganie to kilkutysięczne i wielokrotne uderzenia stopą o podłoże nawet z obciążeniem sięgającym 4-6 krotności wagi naszego ciała. Warto wiec zadbać o zdrowie stopy i dopasować wkładki do własnego kroku, tak by wyeliminować potencjalne kontuzje a przede wszystkim działać prewencyjnie.

Wkładki ortopedyczne dla sportowców

Ekstremalne sytuacje wymagają najlepszej stabilizacji i czucia. W większości sportów, to właśnie stopy definiują stabilną postawę. W BlueBall wykonujemy specjalistyczne wkładki do butów dla piłkarzy, tenisistów, narciarzy oraz innych grup sportowców.

Zadzwoń do BlueBall

Odpowiemy na wszystkie pytania!
Czy to dla Ciebie?

Dolegliwości związane ze wskazaniem do noszenia wkładek ortopedycznych

Zakres przypadłości chorobowych, w przypadku których rekomenduje się noszenie wkładek ortopedycznych jest bardzo szeroki. Na poniższej liście przedstawiamy najczęstsze dolegliwości, wobec których podjęte przez nasz zespół działania, przyniosły pożądany efekt – czyli komfort codziennego funkcjonowania.

  • Płaskostopie podłużne oraz poprzeczne
  • Wady postawy i skrócenia kończyn
  • Hallux valgus – paluch koślawy
  • Ból stawu skokowego i ścięgna achillesa
  • Korekcja koślawości i szpotawości kolan
  • Korekcja rotacji miednicy
  • Ostroga piętowa i ból w okolicach pięty
  • Poprawa komfortu chodzenia i stania
  • Wkładki dla sportowców : dla biegaczy, piłkarzy i innych dyscyplin
  • Odciski oraz modzele

Najczęściej spotykana wada w obrębie stóp. Może być spowodowana nabytą genetyką (np. w postaci nadmiernej mobilności stawowej) ale nie mniej często jest nabyta przez tzw. nawyki „życiowe”.
Dwie często powtarzające się formy występują jako:

  • płaskostopie podłużne, które dotyczy obniżenia łuku podłużnego (środka stopy),
  • płaskostopie poprzeczne linii prostopadłej, łączącej głowy śródstopia.

Dosyć często wada ta nie stanowi problemu samego w sobie ale bywa niestety powodem dolegliwości bólowych i deformacji, prowadzącej do przyspieszonych zmian zwyrodnieniowych i kompresji tkanek w nieodpowiednim miejscu. Taki stan może np. powodować przeciążenie ścięgien i drażnienie nerwów.
Jeśli zachodzi taka potrzeba, wkładką dokonujemy niezbędnych korekt, jednak zawsze zalecamy do tego odpowiednie ćwiczenia w formie aplikacji i programów treningowych.

Siłę mięśni krótkich stopy można poprawić nawet u seniorów!

W badaniu istotna dla nas jest ocena pacjenta czy nie występują różnice w długości kończyn i/lub asymetrie ustawienia miednicy.
Skolioza czyli skrzywienie boczne kręgosłupa może prowadzić do nierównego ustawienia miednicy co przełoży się na kończyny dolne i na inne ustawienie stóp.
Miednica może również być pochylona do przodu lub tyłu, co również wpływa na pozycję ciała poniżej (kolana, stopy) jak i na kręgosłup lędźwiowy i piersiowy dochodząc z kompensacją aż do głowy.
Często prosimy pacjentów jeśli nie mają wystarczającej dokumentacji medycznej o wykonanie zdjęcia RTQ które porównuję długość kości aby realnie ocenić stan.
W przypadku skrócenia jednej z kończyny możemy korygować ich długość przez doklejenie specjalnego klina do wkładki, wtedy pacjent ma 2 wkładki, a jedną podniesioną o odpowiednią wartość.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to zniekształcenie stopy polegające na wykoślawieniu palucha. Powoduje znaczne dolegliwości bólowe oraz sprawia, że stopa wygląda nieestetycznie. Choroba ta często ma podłoże genetyczne. Podstawą do tworzenia się zniekształcenia stóp może być:

  • płaskostopie poprzeczne,
  • osłabiony aparat więzadłowo-mięśniowy,
  • długie stanie,
  • noszenie niewygodnego, niefizjologicznego obuwia (u kobiet zbyt płaskie buty lub buty ze zbyt wysokim obcasem, a także obuwie wąskie lub ściskające).

Na tym samym tle rozwija się i bardzo często w parze z halluksami występuje młotkowata deformacja palców od drugiego do piątego. Choroba ta polega na przykurczu zgięciowym palca w stawie międzypaliczkowym bliższym, na skutek czego tworzy się charakterystyczny kształt palca – młoteczek.

Ból ścięgna Achillesa to jedna częstszych przyczyn zgłaszania się do naszego centrum, szczególnie dotyczy to biegaczy i mężczyzn w średnim wieku.
Problem dotyczy zmian zwyrodnieniowych ścięgna czyli tenodinopatii,  objawiających się bólem lub sztywnością, która pojawia się rano przy pierwszych krokach. Dzieje się tak dlatego, iż ścięgno ulega pogrubieniu. Niestety ten stan, słabo reaguje na leki, maści, a problem potrafi trwać miesiącami.
Leczenie indywidualną wkładką bywa niezbędne ale tylko w określonych przypadkach, czasem lepiej zastosować zaawansowane środki lecznicze w postaci : fali uderzeniowej, specjalnej fali uderzeniowej i progresywnemu zestawowi ćwiczeń.

Aby dobrze ocenić problem niezbędna bywa ocena przez USG (którą wykonujemy w naszym centrum) lub wizyta u lekarza. W trakcie wizyty w BlueBall, ocenimy co będzie dla Państwa najlepsze.

Koślawość i szpotawość kolan jest sytuacją, w której stawy kolanowe odbiegają mocniej od osi biodro-kolano-stopa albo na zewnątrz (szpotawość) lub do wewnątrz (koślawość).
Często są to tylko objawy innego problemu w naszym ciele:

  • zaburzenia ustawienia miednicy,
  • hipermobilności
  • genetyki i jej zaburzeń (choroby)
  • innych przypadków

Skrzywienie miednicy bywa wynikiem naszego nieodpowiedniego obciążania oraz złych nawyków w postawie. Część z nich da się stopniowo eliminować poprzez specjalne ćwiczenia m.in. na wzmacnianie mięśni miednicy i tułowia.
Indywidualna wkładka ortopedyczna może tu w znaczący sposób pomoc.
Często naszymi pacjentami są osoby ze znacznymi zmianami zwyrodnieniowymi, gdzie zauważalna  szpotawość pojawia się już na wskutek choroby stawu. W takim przypadku zastosowanie odpowiedniej wkładki z dodatkowymi klinami, znacznie odciąża i redukuje ból kolana.
Niemal zawsze w takich sytuacjach niezbędne będą indywidualne przygotowane przez nas programy ćwiczeń, które zalecamy pacjentom do wykonania w domu.

To najczęstsza przyczyna bólu w okolicy pięty i winimy za to właśnie tzw „ostrogę”. Problemem nie jest sama nadbudowa kostna (to tylko objaw), tylko zaburzenie w rozcięgnie piętowym czyli ścięgnie które się tam przyczepia.
Postać choroby może być ze współistniejącym zapaleniem tkanek wokół, co w najczęstszej formie przybiera stan przewlekły, objawiający się porannym bólem trwającym miesiącami.
Tu podobnie jak w leczeniu innych problemów ze ścięgnami, dobrze sprawdza się fala uderzeniowa i specjalistyczna terapia manualna czasem z suchym igłowaniem. Istnieje również kilka prostych ćwiczeń które znacznie przyspieszają proces leczenia.
W badaniach naukowych jasno określone jest, iż jeśli stopa ma zaburzoną funkcję (płaskostopie) i jest nieprawidłowo podparta, wkładki ortopedyczne są wysoce rekomendowane!

Specyfika naszej pracy często związana jest z dodatkowymi obciążeniami naszych stóp i całego układu ruchu. Niestabilne podłoże, długotrwałe stanie, długie marsze, temperatura i wilgotność, to wszystko może znacznie wpływać na komfort ale i dolegliwości naszych stóp, kolan i bioder.

Do naszego centrum trafia wielu pacjentów z takich grup zawodowych jak: górnicy, służby mundurowe, pracownicy fizyczni ale i przewodnicy górscy oraz kurierzy.
Szczęśliwie, możemy dobrać wkładkę do codziennego obuwia roboczego, wykonując ją z bardzo wytrzymałego materiału. Taka wkładka utrzymuje swoje właściwości nawet przez okres około 3 lat.

Każda dyscyplina sportu jest inna i rzuca inne wymagania na uprawiających ją zawodników.
W przypadku biegu jest to powtarzalne obciążenie, które waha się nawet 4 do 6 x wagi naszego ciała podczas każdego kroku. A więc w biegu długodystansowym, wykonujemy ich nawet kilkanaście tysięcy.
Sporty takie jak piłka nożna czy koszykówka, powiązane są często z uszkodzeniem stawu skokowego, a to wielki problem ponieważ „czucie” zawodnika musi być maksymalne aby efektywnie wykorzystywać swój potencjał.
W sportach rakietowych natomiast, gdzie wykonuje się dużo współruchów w bocznych kierunkach, stabilizacja stopy jest elementem kluczowym.
W BlueBall wykonujemy wkładki dla zawodników lekkiej atletyki, ekstraklasy piłki nożnej, koszykówki czy golfa. Każda stopa jest inna i ma inne wymagania względem uprawianego sportu, tym samym każda wkładka dobrana jest dla Ciebie indywidualnie.

Z problemami odcisków oraz modzeli, pacjenci najczęściej kierowani są do nas od podologów.
Poza widocznymi zmianami skórnymi, dolegliwość ta ma często podłoże w biomechanice, czyli tego w jaki sposób używamy naszych stóp. Zaburzenia w obrębie łuku poprzecznego lub podłużnego mogą powodować dodatkowe obciążenie w konkretnym miejscu i podrażniać tą okolicę.

W naszym centrum szukamy optymalnego rozwiązania, doradzając jakie obuwie będzie dla Ciebie najlepsze i jakie sprawdzi przy użytkowaniu indywidualnej wkładki. Posiadając w ofercie szereg rodzajów wkładek, możemy wybrać taki materiał wykonania, który będzie najmniej drażliwy dla skóry stopy.

Jesteś w centrum naszej uwagi

Twoja wizyta i rozpoznanie

W procesie doboru najlepszej pod względem wygody, indywidualnej wkładki do butów, dogłębne i manualne badanie jest podstawą. To na jego podstawie oceniamy czy wkładka jest w ogóle potrzebna, jak ma wyglądać oraz jakie powinna spełniać funkcje zdrowotne.
Nasze badanie jest procesem kilkuetapowym, dzięki temu mamy pewność że dostarczamy Ci produkt w pełni zindywidualizowany do Twoich potrzeb.

Wywiad
zdrowotny

Skrupulatny i szczegółowy wywiad z pacjentem, jest gwarantem najlepiej dopasowanej wkładki ortopedycznej. Podczas niego, poza określeniem dolegliwości i historii chorobowej możemy poznać charakter codziennego funkcjonowania, tak by wkładka spełniała wszystkie potrzeby.

Badanie ortopedyczne

Na przebieg badania ortopedycznego składa się ocena stóp, ich ukształtowania, ewentualnych odcisków, jak również ocena ruchomości stawów w obrębie paliczków i stopy, stawu skokowego oraz co istotne stawu kolanowego oraz biodra. W badaniu tym oceniamy również ułożenie miednicy oraz kręgosłupa.

Badanie komputerowe

Badanie komputerowe stopy wykonywane jest na specjalistycznym urządzeniu z kamerą. Platforma służy do oceny tego jak kształtują się nasze stopy podczas obciążenia ich na podłożu oraz w pełnym obciążeniu. Dodatkowo możemy obserwować zachowanie stawu podczas ułożenia pod różnymi kątami, co w efekcie daje bardzo kompleksowy obraz dolegliwości.

Wideo analiza dynamiczna

Podczas wideo analizy, prosimy pacjenta aby wykonał kilka krów oraz różnych ćwiczeń na jednej oraz dwóch nogach. Sprawdzamy tzw. „wzorzec obciążenia” obserwując wszystko podczas wolnoklatkowej video analizy. Metoda ta symuluje sposób w jaki używamy naszej stopy, kolan i bioder w warunkach codziennego funkcjonowania oraz podczas uprawiania sportu.

Poznaj proces przygotowania
indywidualnej wkładki ortopedycznej

 
 
 

 

1.

Rozpoznanie

Rozpoczynamy od dokładnego badania, które pokazuje nam z jakim problemem się borykamy i jak powinny wyglądać wkładka która będzie nam go korygować

2.

Formowanie

W zależności od modelu, bazę wkładki formujemy pod wpływem ciepła. W BlueBall korzystamy z kilku piecyków oraz nagrzewnicy, która podnosi temperaturę bazy tak by była gotowa do formowania i dopasowania do stopy pacjenta.

3.

Kształtowanie

Za pomocą specjalnych gąbek/poduszek lub ręcznie, wkładka formowana jest pod wpływem docisku do kształtu stopy. Ta część procesu jest bardzo kluczowa dla całej usługi.

4.

Dopasowanie

Jeśli to niezbędne, doklejamy specjalne kliny korygujące położenie pięty, długość kończyny lub ustawienie miednicy. Czasem doklejamy specjalne „peloty” czyli kliny pod przód stopy, tak aby korygować łuk poprzeczny stopy. Opcji korekcji jest mnóstwo.

5.

Ujednolicenie

Docinamy wkładkę do butów w taki sposób, aby pasowała do kilku najczęściej używanych przez Ciebie par. Nie musisz kupować wkładki do każdej pary obuwia.

6.

Gotowe!

To już wszystko! Właśnie nabyłeś wykonaną specjalnie dla Ciebie i Twoich potrzeb, indywidualną wkładkę ortopedyczną. Zaufaj nam, poczujesz różnicę i komfort już po kilku krokach!

Najwyższa jakość materiałów i wykonania

W BlueBall wykonujemy indywidualne wkładki ortopedyczne renomowanych firm tj. ICB® (Australia), Balkefors® (Szwecja) oraz Vasyli Medical (USA), Footbalance (Finlandia) oraz Orthopedix.
Wyszkoleni specjaliści dedykowani do realizacji tych usług to Krzysztof Olech oraz Paweł Kaczmarczyk.

Krzysztof Olech

Fizjoterapeuta i trener przygotowania motorycznego, diagnosta funkcjonalny, instruktor, certyfikowany trener techniki SpiroTiger®, prowadzi szkolenia dla firm z ergonomii pracy i życia. Współpracuje z zawodnikami wielu dyscyplin zespołowych i indywidualnych od ambitnych amatorów do zawodników ekstraklasy. Pracuje w ramach międzynarodowych koncepcji tj: Exos, FMS, NSCS, stale podnosząc kwalifikacje poprzez uczestnictwo a specjalistycznych szkoleniach oraz sympozjach naukowych.

Poznaj mnie

Paweł Kaczmarczyk

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskał na Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Staże oraz praktyki odbywał w renomowanych placówkach na ternie Śląska. Do dziś stale poszerza swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z dziedziny fizjoterapii.

Poznaj mnie

Efekty naszych działań

Zobacz jak nas oceniają

  • Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ortopedyczne. Profesjonalizm i doświadczenie na wysokim poziomie, do tego natychmiastowe rezultaty poprawy funkcjonowania.

    MARI M
    Opinie Google
  • Dopasowanie i zakup wkładek ortopedycznych oceniam bardzo dobrze. Profesjonalna i sympatyczna obsługa począwszy od Pani w recepcji do Pana Krzysztofa, dziękuję. Polecam

    Anita Hajder
    Opinie Google
  • Serdecznie polecam zabiegi lecznicze w Blue Ball. Spotkałam się tam z profesjonalnym podejściem do mojego problemu związanego ze stopami zarówno ze strony fizjoterapeuty Pana Pawła jak i Pana Krzysztofa.
    Bardzo polecam zabiegi wykonane laserem wysokoenergetycznym na ostrogę piętową, pomogły mi one zwalczyć długotrwały ból. W Blue Ball jest również przemiła obsługa w rejestracji.
    Dziękuję.

    Gabriela Lars
    Opinie Google
  • Wkładki do butów rewelacja. Fachowa, profesjonalna obsługa. Pan Paweł klasa Światowa.

    Maciek Trybalski
    Opinie Google
  • Moja opinie dotyczyć będzie Pana Pawła jest On świetnym Fizykoterapeutą o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu ma świetne podejście do pacjentów co przekłada się na przebieg wizyty. Dokładnie diagnozuje i pozbywa się przyczyny bólu , przy czym jest miły i życzliwy. W 100% mogę go polecić.

    Artur Flak
    Opinie Google
  • Bolała mnie pięta, miałem problem z chodzeniem po schodach. Lekarz w przychodni kręcił głową, mówił że może ostrogi, może co innego.
    Znajomi polecili mi Pana Krzyśka z Blueball i efekt był natychmiastowy.
    Zdiagnozował problem w 3 min. i przystąpił do terapii manualnej, kończąc powiedział że ból ustąpi jutro. Tak się stało!
    Od tej pory postanowiłem trochę popracować nad poprawą zdrowia ogólnego i raz w tygodniu uczęszczam na treningi z trenerem personalnym w Blueball.
    Serdecznie wszystkim polecam spotkanie na swojej drodze Pana Krzysztofa i jego ekipę.

    Piotr
    Opinie Google

O co pytają Pacjenci?

Z państwa pomocą przygotowaliśmy mały przewodnik po pytaniach, które często Państwa nurtują. Jeżeli możemy pomóc w dodatkowych kwestiach i wyjaśnieniach, zapraszamy serdecznie do kontaktu!

Co przygotować na wizytę?

Prosimy o przyniesienie kilku par butów najczęściej użytkowanych. To pozwoli nam najlepiej dopasować wkładkę, przy okazji powiemy Ci o wskazaniach co do rodzajów butów jakie będą dla Ciebie najlepsze,

Zabierz posiadane badania diagnostyki obrazowej takie jak RTG czy rezonans,

Nie zapomnij o odpowiednim, komfortowym stroju jak np. krótkie spodenki, dzięki temu będziemy mogli ocenić Twoją postawę na wielu płaszczyznach.

Skąd wynikają różnice w cenie wkładek?

Podstawowym czynnikiem, który wpływa na cenę wkładki jest producent a tym samym jego technologia i materiał wykonania. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonym marek, które gwarantują użytkowanie wkładek kilkuletnie. Dodatkowym czynnikiem, który wpływa na cenę to ilość dodatkowych klinów, jakie musimy wykonać by dopasować materiał idealnie do Twojej stopy.

Czy są wkładki do butów na wysokich obcasach?

Tak, możemy wykonać takie wkładki, jednak jeśli naszym celem jest korekcja wady, to jej skuteczność osiągniemy zdecydowanie przy użytkowaniu butów płaskich lub na minimalnym podwyższeniu.

Czy da się nosić wkładki w sandałach?

To zależy, but butowi nie równy, podobnie rzecz ma się w sandałach. Do każdego modelu obuwia, wkładkę można przymierzyć lub dokonując późniejszych zakupów szukać takich, w których użytkowanie będzie możliwe a tym samym pro zdrowotne.

Czy można płacić kartą?

Tak, obsługujemy wszelkie płatności zarówno gotówka jak również poprzez terminal płatniczy.

Ile trwa wykonanie wkładki do butów?

0 min
Czas
Wykonania
Wkładki
1/0 lata
Wymiana
u Dorosłych
0 min
Czas
Wizyty
1/0 lata
Wymiana
u Dzieci

Proces wytwarzania wkładek trwa maksymalnie 30 minut. W jego przebiegu niezbędne jest podgrzanie materiału do odpowiedniej temperatury dla prawidłowego procesu formowania. Czas realizacji naszej usługi, z reguły nie przekracza 1 godziny wliczając kompleksowe badanie.

Gwarancja jakości wykonania

Cena indywidualnych wkładek ortopedycznych

Badanie diagnostyczne

Bez wkładek ortopedycznych
pln120/ para
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Badanie i diagnostyka postawy
  • Ocena i badanie ortopedyczne stopy
  • Badanie komputerowe
  • Zalecenia ćwiczeniowe
  • Aplikacja ćwiczeniowa on-line

7 96 96 96 71

Wkładka ICB maxi

Z dodatkiem klinów
pln320/ para
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Kliny zmieniające kąty i wysokość wkładki
  • Badanie ortopedyczne
  • Analiza komputerowa
  • Videoanaliza
  • Aplikacja ćwiczeniowa on-line

7 96 96 96 71

Wkładka Footbalance / Vasyli

pln320/ para
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Badanie ortopedyczne
  • Analiza komputerowa
  • Videoanaliza
  • Aplikacja ćwiczeniowa on-line

7 96 96 96 71

Wkładka ICB mini

Bez dodatku klinów
pln299/ para
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

  • Badanie ortopedyczne
  • Analiza komputerowa
  • Videoanaliza
  • Aplikacja ćwiczeniowa on-line

7 96 96 96 71

Wizyta kontrolna

Poprawa wkładki
pln0-20/ para

  • doformowanie elementu
  • doklejanie klinów

Wizyta kontrolna służy ponownej ocenie poprawności przylegania wkładek w zamierzony sposób. Spotkanie trwa od 5 do 15 minut, jeśli wymagane są korekty ze względu na odkształcenie, ich koszt zależny jest wyłącznie od faktu użycia dodatkowego materiału.
7 96 96 96 71

Elementy wpływające na cenę indywidualnej wkładki ortopedycznej

– *Materiał z jakiego wkładki zostaną wykonane
– Dodatkowe kliny zmieniające kąty wkładki

* Materiały dostarczane przez renomowanych producentów, różnią się zasadniczą parametrami tj. gęstość, technologia, wykończenie, co wpływa na ich cenę.

Umów termin w BlueBall

Witaj, mam na imię Krzysztof i odpowiadam za proces doboru i wytworzenia wkładek ortopedycznych w naszym centrum, skorzystaj z dowolnej formy kontaktu i zarezerwuj najbliższy termin spotkania.