Rehabilitacja Ortopedyczna

 

Oferujemy indywidualną fizjoterapię według najwyższych światowych standardów. Prowadzi ją profesjonalna i doświadczona kadra fizjoterapeutów, która stale i z pasją podnosi swoje kwalifikacje na szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach. Nasze centrum jest certyfikowane przez Polskie Towarzystwo Traumatologii Sportowej przy najlepszej tego typu klinice w kraju Carolina Medical Center w Warszawie. Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów po urazach sportowych i operacjach ortopedycznych. Sportowcom i sportowcom amatorom zapewniamy rehabilitację specyficzną dla uprawianej dyscypliny.

Kontuzje

kolana, barku, stopy, łokcia i innych stawów obwodowych.

Stany po zabiegach

 

Rehabilitacja po rekonstrukcji ACL, Achillesa, ATFL, stożka rotatorów

Rehabilitacja po ednoprotezie

 

Oraz rehabilitacja po operacji stawu biodrowego jak również kolanowego

Bóle pleców

 

Bóle spowodowane urazami, nadwyrężeniami, oraz chorobami przewlekłymi.

Stan zapalny

 

Leczenie stanów zapalnych powodujących obrzęk i ból w dotkniętym obszarze.

Zmiany zwyrodnieniowe

 
 

Leczenie tzw. zwyrodnień kręgosłupa oraz stawów kończyn

Metody leczenia

 
 
 • Terapia manualna i powięziowa
 • Ćwiczenia indywidualne
 • Trening medyczny
 • Masaż leczniczy
 • Fizykoterapia

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przekonaj się w kilka minut, jak skutecznie możemy pomóc Ci w rehabilitacji ortopedycznej.
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych pacjentów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod.

01.

Pierwsza Wizyta

 

Chcemy Cię poznać

Rozumiemy, że pierwsza wizyta to często niewiadoma dla naszych pacjentów. To czego możesz spodziewać się w BlueBall to napewno troska i zrozumienie.

Podczas pierwszej wizyty sporządzamy wstępny wywiad oraz zakładamy Twoja kartotekę. Jeśli więc Twoja dokumentacja medyczna zawiera któreś z punktów poniższej listy, przynieś ją ze sobą na pierwszą wizytę:

 • USG
 • RTG
 • Rezonans magnetyczny
 • Wypis szpitalny

Po dokładnym badaniu i określeniu celu leczenia niewykluczone, że jeszcze podczas pierwszej wizyty rozpoczniemy terapię leczniczą. Z tego powodu – dla Twojej wygody – przyjdź na pierwszą i każdą kolejną wizytę w ubraniach/butach, które nie będą dla Ciebie obciążeniem, są łatwo zdejmowane i wygodne.

 
 

Leczymy by nie bolało

Rozpoczynając proces terapeutyczny, opieramy się na wnioskach z przeprowadzonego wywiadu oraz badań diagnostycznych. Dla każdego pacjenta plan leczenia i rehabilitacji dobieramy indywidualnie i rozpoczynając od terapii manualnej może on – a nawet bardzo często – zawiera segment ćwiczeń, które zawsze pomagają w przyspieszeniu procesu rekonwalescencji.

Czas trwania terapii zależny jest oczywiście od osiąganych efektów, czasem kończy się na 2-3 spotkaniach, a w innych bardziej złożonych dolegliwościach rozpisywany jest na wiele tygodni.

Możesz mieć pewność, iż w każdym przypadku leczenie będzie dostosowane do Twoich możliwości, tak by czym prędzej odczuwalna była dla Ciebie poprawa jakości funkcjonowania.

02.

Leczenie

03.

Rekomendacje

 
 

Masz nasze wsparcie

Terapia w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Niezależnie czy proces leczenia jest już zakończony czy jest jeszcze w trakcie trwania, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do możliwości skorygowania czynników wywołujących niepożądany stan zdrowotny,
 • Jeśli Twoja terapia będzie obejmowała wykonywanie ćwiczeń, otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany do wykonania w domu.
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych rezultatów jest dla nas na pierwszym miejscu!
Fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeuta
Trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta i trener personalny
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka uroginekologiczna
Fizjoterapeutka

Opinie naszych pacjentów

 • Od lat borykałam się z ogromnym bólem kolan. Bywały dni, że uniemożliwiały mi chodzenie. Dzień bez bólu był świętem. Od 2 miesięcy chodzę do Małgorzaty Kucharskiej na fizjoterapię i muszę powiedzieć, że nie spodziewałam się tak szybkich rezultatów. Dzięki ćwiczeniom i masażom zapomniałam o bólu! Nie budzę się z bólem, mogę normalnie siadać, chodzić, nawet robić przysiady. To niesamowite. Polecam wszystkim BlueBall, a przede wszystkim Małgosię, która jest profesjonalistką w swoim fachu.

  Basia Siembab
  Opinie Google
 • Polecam wszystkim, którzy mają jakiekolwiek problemy ortopedyczne. Profesjonalizm i doświadczenie na wysokim poziomie, do tego natychmiastowe rezultaty poprawy funkcjonowania.

  Mari M
  Opinie Google
 • Bardzo polecam gabinet. Troskliwi, przejmujący się pacjentem fachowcy. Duży zakres zabiegów. Ale przede wszystkim młoda zaangażowana w pracę kadra, która ma świetną intuicję, świetne umiejętności i wykonuje swoją pracę z pasją. Za każdym razem właściwa diagnoza i skuteczna rehabilitacja.

  Tfabjanski
  Opinie Google

Umów Wizytę

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji po prostu zadzwoń do nas, chętnie zarekomendujemy odpowiednią metodę leczenia oraz najlepszego specjalistę. Nasz zespół terapeutów czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe