Testy Motoryczne i Badania Siłowo – Szybkościowe

 

Wykonywane przez nas badania siłowo-szybkościowe mają na celu ocenę aktualnych i potencjalnych możliwości człowieka w danej dyscyplinie. Predyspozycje sprawdzamy w szeroki sposób (przykładowo, siłę można mierzyć podnosząc ciężary, szybkość – pokonując jak najszybciej określone dystanse, itp.), po czym następuje etap indywidualnych ćwiczeń ze specjalistą. Naszym celem jest pełne wykorzystanie potencjału człowieka i osiągnięcie przez niego możliwie najlepszych rezultatów dzięki kompleksowej opiece trenera.

Ocena funkcjonalna FMS

Testy szybkości 10/30 BIP TEST

Pomiar generowanej mocy

Videoanaliza ruchu

Test szybkości reakcji

Testy poruszania się i zwinności

Rodzaje testów

 
 
 • Testy na fotokomórkach MET
 • Pomiar siły i mocy VBP-PUSH
 • Videoanaliza COACH’S EYE®

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Pozwól nam wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.
Zobacz jak skuteczne są testy motoryczne i badania siłowo-szybkościowe, który zaplanujemy i wdrożymy razem z Tobą!
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych klientów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod treningowych.

01.

Pierwsza Wizyta

 
 
 
 
 

Wyznaczmy cele

Podstawą dobrze zaplanowanego treningu jest obiektywna ocena sprawności motorycznej. Pozwala ona  rozpoznać utrwalone nawyki ruchowe, wzorce przeciążeń i asymetrii wynikające ze współczesnego stylu życia.

To właśnie na pierwszym spotkaniu, poprzez ocenę parametrów motorycznych będziemy mogli przyjąć ramowe założeniu treningu z uwzględnieniem celu, który został przez Ciebie założony!

Na sesje treningowe ubierz się w swoją ulubioną odzież sportową. Generalnie nasze treningi odbywają się na miejscu, gdzie posiadamy niezbędny i kompletny sprzęt, jednak zdarzają nam się zajęcia w parku, lesie, czy na stadionie lekkoatletycznym nieopodal naszego centrum.

 
 
 
 
 
 

Trenujemy z efektami

Znając cele, słabe i mocne ogniwa oraz dotychczasowe wzorce ruchowe przystępujemy do projektowania indywidualnego planu ćwiczeń i zajęć z trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą. Nasz trening wykracza poza stosowany powszechnie redukcjonizm ciała do poszczególnych grup mięśniowych. Trening personalny w BlueBall zakłada zintegrowaną pracę dolnej i górnej części ciała (lower i upper body) w oparciu o mocny tułów (core), a także kierunkowo podnosi siłę, szybkość i moc.

W każdym przypadku trening będzie dostosowany do Twoich możliwości, tak by założone cele były realne do osiągnięcia.

02.

Trening

03.

Rekomendacje

 
 
 
 

Masz nasze wsparcie

Trening w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Twoja praca treningowa to przecież proces długofalowy wobec czego, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do techniki wykonywania ćwiczeń tak by nie narazić się na urazy i kontuzje podczas uprawiania sportu lub ćwicząc samemu,
 • Otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany treningowe do wykonania w domu,
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych celów jest dla nas na pierwszym miejscu!

Opinie naszych klientów

 • Polecam z czystym sumieniem! Miejsce godne polecenia. Sympatyczna atmosfera i profesjonaliści 🙂

  Jagoda Nocoń
  Opinie Facebook
 • Prawdziwi profesjonaliści, fachowe podejście. Polecam !!

  Patryk Grochowina
  Opinie Facebook
 • Polecam wszystkim. Nie zdawałem sobie sprawy, że po rekonstrukcji ACL’a dzięki BlueBall wrócę do tak dobrej sprawności. Pełen profesjonalizm.

  Michał Daniluk
  Opinie Google
Fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeuta i trener personalny

Umów Wizytę

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! Chętnie zarekomendujemy odpowiednio dobrany plan treningowy oraz najlepszego trenera, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Nasz zespół czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe