Trening dla Profesjonalistów

 

Proces treningowy wyczynowego sportowca jest długotrwały i skomplikowany, dlatego współpraca z profesjonalistą jest nieodzowną częścią przygotowania do każdej dyscypliny sportu. Osobisty opiekun nie tylko analizuje swojego podopiecznego chłodnym okiem i narzuca plany treningowe – jest prawdziwym wsparciem i  potrafi porozumieć się z zawodnikiem i wzmocnić go pod względem psychicznym.

Dla maksymalizacji wyników, w centrum treningowym BlueBall stosujemy podział działań rozwojowych na dwa cykle:

 • trening ogólnorozwojowy, w którym skupiamy się na równomiernym rozwoju wszystkich istotnych dla danej dyscypliny cech. Zwiększa to ogólne możliwości organizmu człowieka i – z biegiem czasu – pozwala trenerom wychwycić indywidualne predyspozycje sportowca, które staną się solidną podstawą do późniejszej specjalizacji;
 • trening specjalistyczny, który przygotowuje zawodnika do specyficznych wymogów określonego sportu (np. pozycji piłkarza na boisku). Ten segment skupia się na rozwoju naturalnych talentów sportowca, dzięki którym może on osiągnąć potencjalnie lepsze rezultaty w danej dziedzinie niż ludzie o innych predyspozycjach.

Trening szybkości

Zwiększenie siły maksymalnej

Trening mobilności / zakres ruchu

Trening szybkości reakcji

Poprawa skoczności mocy

Podwyższenie parametrów wydolnościowych

Rodzaje treningu

 
 
 • Trening indywidualny
 • Testy motoryczne
 • Badania siłowo-szybkościowe
 • Zabiegi regeneracji powysiłkowej

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Pozwól nam wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.
Zobacz jak skuteczny jest trening dla profesjonalistów, który zaplanujemy i wdrożymy razem z Tobą!
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych klientów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod treningowych.

01.

Pierwsza Wizyta

 
 
 
 
 

Wyznaczmy cele

Podstawą dobrze zaplanowanego treningu jest obiektywna ocena sprawności motorycznej. Pozwala ona  rozpoznać utrwalone nawyki ruchowe, wzorce przeciążeń i asymetrii wynikające ze współczesnego stylu życia.

To właśnie na pierwszym spotkaniu, poprzez ocenę parametrów motorycznych będziemy mogli przyjąć ramowe założeniu treningu z uwzględnieniem celu, który został przez Ciebie założony!

Na sesje treningowe ubierz się w swoją ulubioną odzież sportową. Generalnie nasze treningi odbywają się na miejscu, gdzie posiadamy niezbędny i kompletny sprzęt, jednak zdarzają nam się zajęcia w parku, lesie, czy na stadionie lekkoatletycznym nieopodal naszego centrum.

 
 
 
 
 
 

Trenujemy z efektami

Znając cele, słabe i mocne ogniwa oraz dotychczasowe wzorce ruchowe przystępujemy do projektowania indywidualnego planu ćwiczeń i zajęć z trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą. Nasz trening wykracza poza stosowany powszechnie redukcjonizm ciała do poszczególnych grup mięśniowych. Trening personalny w BlueBall zakłada zintegrowaną pracę dolnej i górnej części ciała (lower i upper body) w oparciu o mocny tułów (core), a także kierunkowo podnosi siłę, szybkość i moc.

W każdym przypadku trening będzie dostosowany do Twoich możliwości, tak by założone cele były realne do osiągnięcia.

02.

Trening

03.

Rekomendacje

 
 
 
 

Masz nasze wsparcie

Trening w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Twoja praca treningowa to przecież proces długofalowy wobec czego, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do techniki wykonywania ćwiczeń tak by nie narazić się na urazy i kontuzje podczas uprawiania sportu lub ćwicząc samemu,
 • Otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany treningowe do wykonania w domu,
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych celów jest dla nas na pierwszym miejscu!

Opinie naszych klientów

 • Celem wizyty była poprawa techniki biegania tak, aby spełnić moje marzenia o bieganiu długodystansowym. W niedzielę właśnie przebiegłem komfortowo mój pierwszy maraton! Szczerze mogę polecić Krzysztofa jako wspaniałego trenera i fizjoterapeutę.

  Paweł Gayowski
  Opinie Google
 •  

  Dzięki konsultacji z Krzyśkiem nie dość że nie mam urazów kolan przy półmaratonie to jeszcze udało mi sie poprawić czas o 10 min w odniesieniu do poprzedniego roku, dodam że wtedy intensywniej ćwiczyłem niż w tym roku przygotowując się do półmaratonu Silesia ( od II połowy roku średnio po 4 godz/natomiast w 2019 min 6 godz tyg). Jestem bardzo zadowolony, polecam bez zbędnej dyskusji. Plan na Silesia Marathon 2021 już ustalony teraz tylko te cholerne ćwiczenia 🙂

  Zbigniew L
  Opinie Google
 •  

  Znają się na swojej pracy! Dają wycisk na treningu ale są tego efekty!! Polecam Wszystkim bo warto trenować z głową👍👍💪💪

  Adam Satława
  Opinie Facebook
Fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeuta i trener personalny

Umów Wizytę

 
 

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! Chętnie zarekomendujemy odpowiednio dobrany plan treningowy oraz najlepszego trenera, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Nasz zespół czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe