Trening Motoryczny Dzieci

 

Pracując nad motoryką najmłodszych podopiecznych skupiamy się na jej ogólnym rozwoju. Wynika to z prozaicznej przyczyny – takie dzieci bardzo szybko i intensywnie się uczą, a im wszechstronniej wysportowane dziecko, tym większa sprawność dorosłego człowieka. Na tym etapie poszukujemy również indywidualnych talentów, które z biegiem czasu rozwiną się w konkretne umiejętności. Wraz z wiekiem następuje stopniowe przeniesienie obciążenia treningowego od ogółu do szczegółu – młody zawodnik zaczyna skupiać się na umiejętnościach ważnych dla zamierzonego sportu, ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji.

Działania te mają na celu wszechstronny rozwój młodego człowieka, który zapewni mu dobrą sprawność fizyczną i umożliwi osiąganie założonych celów.

Trening szybkości

poprawa mobilności zakresu ruchu

prawidłowe wzorce ruchowe

Trening korekcyjny

Trening siły i mocy

Trening pourazowy

Rodzaje treningu

 
 
 • Trening indywidualny
 • Badania i testy
 • Plany treningowe
 • Trening pourazowy

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

Pozwól nam wydobyć drzemiący w Tobie potencjał.
Zobacz jak skuteczny jest trening motoryczny dla dzieci, który zaplanujemy i wdrożymy razem z Tobą!
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych klientów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod treningowych.

01.

Pierwsza Wizyta

 
 
 
 
 

Wyznaczmy cele

Podstawą dobrze zaplanowanego treningu jest obiektywna ocena sprawności motorycznej. Pozwala ona  rozpoznać utrwalone nawyki ruchowe, wzorce przeciążeń i asymetrii wynikające ze współczesnego stylu życia.

To właśnie na pierwszym spotkaniu, poprzez ocenę parametrów motorycznych będziemy mogli przyjąć ramowe założeniu treningu z uwzględnieniem celu, który został przez Ciebie założony!

Na sesje treningowe ubierz się w swoją ulubioną odzież sportową. Generalnie nasze treningi odbywają się na miejscu, gdzie posiadamy niezbędny i kompletny sprzęt, jednak zdarzają nam się zajęcia w parku, lesie, czy na stadionie lekkoatletycznym nieopodal naszego centrum.

 
 
 
 
 
 

Trenujemy z efektami

Znając cele, słabe i mocne ogniwa oraz dotychczasowe wzorce ruchowe przystępujemy do projektowania indywidualnego planu ćwiczeń i zajęć z trenerem przygotowania motorycznego i fizjoterapeutą. Nasz trening wykracza poza stosowany powszechnie redukcjonizm ciała do poszczególnych grup mięśniowych. Trening personalny w BlueBall zakłada zintegrowaną pracę dolnej i górnej części ciała (lower i upper body) w oparciu o mocny tułów (core), a także kierunkowo podnosi siłę, szybkość i moc.

W każdym przypadku trening będzie dostosowany do Twoich możliwości, tak by założone cele były realne do osiągnięcia.

02.

Trening

03.

Rekomendacje

 
 
 
 

Masz nasze wsparcie

Trening w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Twoja praca treningowa to przecież proces długofalowy wobec czego, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do techniki wykonywania ćwiczeń tak by nie narazić się na urazy i kontuzje podczas uprawiania sportu lub ćwicząc samemu,
 • Otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany treningowe do wykonania w domu,
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych celów jest dla nas na pierwszym miejscu!

Opinie naszych klientów

 • Z Blue Ball jesteśmy od października 2016. Syn ma 14 lat i zawodniczo trenuje tenis ziemny. Trzy razy w tygodniu pod czujnym okiem specjalistów z Blue Ball odbywa się trening ogólnorozwojowy, który jest szalenie istotny dla prawidłowej motoryki, siły i zwinności. Pozwala także uniknąć niebezpiecznych przeciążeń i kontuzji. Już widać efekty 🙂 Polecam wszystkim taką współpracę.

  Joanna Skorek-Kopcik
  Opinie Facebook
 • Super doświadczony personel, specjaliści przez duże S!!!!!

  Robert Dekarz
  Opinie Google
 • Pierwszy raz byłem w tego typu miejscu i już wiem że jest to dopiero początek. Bardzo mili ludzie z profesjonalnym podejściem. Krzysiek ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Polecam i do zobaczenia następnym razem

  Paweł UK
  Opinie Google
Fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeuta i trener personalny

Umów Wizytę

Zadzwoń do nas jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji! Chętnie zarekomendujemy odpowiednio dobrany plan treningowy oraz najlepszego trenera, który pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Nasz zespół czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe