Zabiegi i Fizykoterapia

 

Fizykoterapia to doskonałe uzupełnienie odpowiednio dobranych zajęć rehabilitacyjnych. Nie tylko pomaga zwalczyć ból, ale także leczy urazy, a często przyspiesza proces gojenia oraz regeneracji. Proponujemy Państwu zabiegi fizykoterapii przy użyciu nowoczesnych, specjalistycznych urządzeń. Fizykoterapia polega na zastosowaniu metod fizycznych w celach leczniczych, zapobiegawczych i diagnostycznych.

stany zapalne

ból i obrzęk stawu i tkanek

blizny pooperacyjne

Obrzęki limfatyczne

 
 

 

ból kręgosłupa

nerwobóle i porażenia

Oferta zabiegów

 • Fala uderzeniowa
 • Elektroterapia
 • Laser wysokoenergetyczny
 • Indiba
 • Kinesiotaping
 • Suche igłowanie
 • Akupunktura medyczna

Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z BlueBall
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Przekonaj się w kilka minut, jak skutecznie możemy pomóc Ci w zabiegach i fizykoterapii.
Lata doświadczeń i setki najlepszych opinii naszych pacjentów, utwierdzają nas w doborze najlepszych metod.

01.

Pierwsza Wizyta

 

Chcemy Cię poznać

Rozumiemy, że pierwsza wizyta to często niewiadoma dla naszych pacjentów. To czego możesz spodziewać się w BlueBall to napewno troska i zrozumienie.

Podczas pierwszej wizyty sporządzamy wstępny wywiad oraz zakładamy Twoja kartotekę. Jeśli więc Twoja dokumentacja medyczna zawiera któreś z punktów poniższej listy, przynieś ją ze sobą na pierwszą wizytę:

 • USG
 • RTG
 • Rezonans magnetyczny
 • Wypis szpitalny

Po dokładnym badaniu i określeniu celu leczenia niewykluczone, że jeszcze podczas pierwszej wizyty rozpoczniemy terapię leczniczą. Z tego powodu – dla Twojej wygody – przyjdź na pierwszą i każdą kolejną wizytę w ubraniach/butach, które nie będą dla Ciebie obciążeniem, są łatwo zdejmowane i wygodne.

 
 

Leczymy by nie bolało

Rozpoczynając proces terapeutyczny, opieramy się na wnioskach z przeprowadzonego wywiadu oraz badań diagnostycznych. Dla każdego pacjenta plan leczenia i rehabilitacji dobieramy indywidualnie i rozpoczynając od terapii manualnej może on – a nawet bardzo często – zawiera segment ćwiczeń, które zawsze pomagają w przyspieszeniu procesu rekonwalescencji.

Czas trwania terapii zależny jest oczywiście od osiąganych efektów, czasem kończy się na 2-3 spotkaniach, a w innych bardziej złożonych dolegliwościach rozpisywany jest na wiele tygodni.

Możesz mieć pewność, iż w każdym przypadku leczenie będzie dostosowane do Twoich możliwości, tak by czym prędzej odczuwalna była dla Ciebie poprawa jakości funkcjonowania.

02.

Leczenie

03.

Rekomendacje

 
 

Masz nasze wsparcie

Terapia w BlueBall nie kończy się na wizytach w naszym centrum! Niezależnie czy proces leczenia jest już zakończony czy jest jeszcze w trakcie trwania, możemy gwarantować Ci kilka rzeczy:

 • Zawsze otrzymasz od nas jasne rekomendacje co do możliwości skorygowania czynników wywołujących niepożądany stan zdrowotny,
 • Jeśli Twoja terapia będzie obejmowała wykonywanie ćwiczeń, otrzymasz bezpłatny dostęp do platformy on-line, na której ułożymy dla Ciebie dedykowane plany do wykonania w domu.
 • Twoje zdrowie i satysfakcja z osiągniętych rezultatów jest dla nas na pierwszym miejscu!
Fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta
Trener przygotowania motorycznego
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeuta
Fizjoterapeuta i trener personalny
Fizjoterapeutka
Fizjoterapeutka uroginekologiczna

Opinie naszych pacjentów

 • Moja opinie dotyczyć będzie Pana Pawła jest On świetnym Fizykoterapeutą o ogromnej wiedzy i zaangażowaniu ma świetne podejście do pacjentów co przekłada się na przebieg wizyty. Dokładnie diagnozuje i pozbywa się przyczyny bólu , przy czym jest miły i życzliwy. W 100% mogę go polecić.

  Artur Flak
  Opinie Google
 • Blueball to najlepsi profesjonaliści. Bardzo miła atmosfera już od samego wejścia, indywidualne podejście Krzysztofa Olech i wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące pytania oraz praktyczne porady. Potrafi wysłuchać co pacjent ma do powiedzenia, zmotywować i co najważniejsze postawić na nogi 🙂 Doskonały specjalista, znający się na swoim fachu. Jego trafne działania fizjoterapeutyczne przynoszą rzeczywiste efekty, świetnie diagnozuje przyczyny bólu i go eliminuje. Zarówno Krzysztof jak i Sebastian Kurbiel to najlepsi fizjoterapeuci z jakim miałam styczność. Polecam! w 100 %.

  Anna Ko
  Opinie Facebook
 • Profesjonalna kadra, jakość na wysokim poziomie, rzetelna terapia, wspaniali ludzie, osobiście korzystałam z usług Pana Sebastiana Kurbiela- POLECAM, czułam że jestem w dobrych rękach!! Obdarzam pełnym zaufaniem, oraz dziękuję za pomoc!

  Magdalena Chorąży
  Opinie Google

Umów Wizytę

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji po prostu zadzwoń do nas, chętnie zarekomendujemy odpowiednią metodę leczenia oraz najlepszego specjalistę. Nasz zespół terapeutów czeka na Ciebie!

Toaleta


Szatnia


Kawa i Napoje

Prysznic


Klimatyzacja


Powiadomienia SMS

Parking


Płatność Kartą


Pakiety Zniżkowe