Korzystanie ze strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Polityka prywatności.jesteś w: strona główna / Jak się zarejestrować?

Jak się zarejestrować?

W celu poprawy jakości usług oraz przyspieszenia procesu rejestracji w naszym centrum, uruchomiliśmy możliwość rejestracji wizyt on-line.

 Rejestracja Konta Pacjenta w BlueBall:


W celu zainicjowania procesu rejestracji wizyty w BlueBall, kliknij na przycisk "zaloguj się / zarejestruj" (1) widoczny w górnym prawym rogu strony  lub kliknij na okno "zapisz się na wizytę" (2) widoczne w prawym górnym rogu na dużym banerze strony a następnie wybierz "zapisy online - kliknij tutaj".

Jeśli rejestrujesz się w naszym systemie pierwszy raz, wypełnij pola w części "REJESTRACJA KONTA" gdzie zostaniesz poproszony o podanie adresu email oraz hasła, które w przyszłości będzie służyło Ci do logowania. Następnie kliknij "zarejestuj się".
W kolejnym etapie zostaniesz poproszony o wypełnienie podstawowych danych osobowych jakie potrzebne nam są do założenia Konta Pacjenta oraz dla prawidłowego przebiegu rejestracji.
Zakończ proces klikając na "zapisz zmiany".

 Gratulujemy! Własnie utworzyłeś w naszym systemie Konto Pacjenta.

Twoje dane osobowe traktujemy z najwyższą poufnością a dostęp do nich mogą otrzymywać jedynie osoby upoważnione tj. pracownik rejestracji lub Twój fizjoterapeuta.

 Rejestracja wizyty w BlueBall:


W celu rejestracji wizyty kliknij na okno "zapisz się na wizytę" (1) widoczne w prawym górnym rogu na dużym banerze strony lub kliknij niebieski przycisk "ZAREZERWUJ WIZYTĘ" (2) widoczny w prawym górnym rogu, poniżej dużego baneru.
Po kliknięciu na przycisk pokaże się nowe okno, które jest ostatnim etapem procesu rejestracji wizyty.
 
W tym miejscu możesz wyrazić chęć zapisania się na wizytę u jednego z naszych specjalistów w określonym terminie. W tym celu należy wypełnić formularz – szczegóły postępowania prezentujemy niżej:

1. Wybór lekarza
Na początek należy wybrać lekarza, z którym chcemy umówić się na konsultacje. W tym celu należy kliknąć na rozwijane menu z nazwiskami lekarzy, a nastepnie wybrać intresującego nas fachowca. Kwalifikacje naszych specjalistów można znaleźć w zakładce Team BlueBall zawsze widocznej w górnym menu.

2. Wybór terminu
Po wybraniu lekarza, w tabeli poniżej wyświetlą się jego aktualne godziny przyjęć.
Czerwona rubryka z napisem „Termin zajęty” oznacza, że specjalista będzie w danym czasie pomagał innej osobie.
Białe rubryki z napisem „Wolny termin” oznaczają, że w danych godzinach lekarz nie ma jeszcze umówionej wizyty, a zatem może skonsultować się właśnie z Tobą. Wystarczy zatem kliknąć w interesujący Cię termin – oznaczy się on na niebiesko, a w prawym górnym rogu strony pojawi się stosowna informacja potwierdzająca Twój wybór.

3. Przyczyna wizyty
Pole to służy do opisania przyczyny wizyty z jaką wybierasz się do naszego centrum. Zachęcamy do jak najbardziej szczegółowego opisu zagadnienia – dzięki temu nasi specjaliśc.i będą mogli już na etapie akceptacji wizyty wysunąć pierwsze wnioski i jeszcze lepiej przygotować się do Twojego przyjęcia, być może trafniej kwalifikując Cię do innego fizjoterapeuty.

4. Dodaj pliki
W tym miejscu do zgłoszenia można dołączyć wszelkie ważne pliki – np. skany historii choroby, wyniki odbytych badań i wszelką inną dokumentację zdrowotną. Aby to zrobić, należy kliknąć na przycisk „Wybierz pliki”, a następnie znaleźć na dysku odpowiednie dokumenty.

Jeśli chcesz dodać więcej niż jeden plik, wciśnij klawisz CTRL lub Command, a następnie klikaj po kolei na żądane pliki.
Zachęcamy do załączania dokumentów istotnych z punktu widzenia lekarza – usprawni to proces diagnozy i pozwoli szybciej wyleczyć odczuwane dolegliwości.

Wyślij zapytanie
Po wprowadzeniu wszystkich potrzebnych danych, kliknięcie tego przycisku przesyła do nas informację o chęci wizyty ze wszystkimi jej szczegółami.

Zwracamy uwagę, że kliknięcie „wyślij zapytanie” nie oznacza automatycznie wizyty w danym terminie – w menu „lista wizyt” będzie ona najpierw widoczna na czerwonym tle jako "nie potwierdzona". Kiedy nasi pracownicy zaakceptują termin, tło zmieni kolor na zielony z dopiskiem "potwierdzona".
Kiedy lekarz potwierdzi termin Twojej wizyty, otrzymasz od nas powiadomienie przez SMS i wiadomość e-mail. W ten sam sposób otrzymasz również przypomnienie o wizycie na 24 godziny przez jej terminem.

Konto Pacjenta:Moje dane
Menu „Moje dane” zawiera podstawowe dane logowania oraz dane osobowe, które składają się na Twój profil. Bez uzupełnienia tych informacji nie będziemy mogli zapisać Cię na wizytę – te informacje są nam potrzebne do prowadzenia Twojej indywidualnej kartoteki zdrowotnej, dokładnie tak, jak odbywa się to w innych gabinetach.

Dlaczego ważne jest aby podać aktualny numer telefonu?
Na podany numer telefonu otrzymasz od nas potwierdzenie terminu wizyty, jak tylko terapeuta go zatwierdzi a 24 godziny przed wizytą otrzymasz od nas automatyczne przypomnienie o wizycie.
Twój numer telefonu to dla nas również źródło kontaktu w razie zwolnienia terminu lub jego przesunięcia.

Dlaczego pytamy Cię o wykonywany zawód?
Z praktyki wiemy, że wiele dolegliwości i dysfunkcji może mieć swoje ognisko w wykonywanym zawodzie. Ta informacja to dla nas wstęp do diagnozy jaką możemy potem przeprowadzić przy osobistym wywiadzie lub zalecając ćwiczenia.


Moje wizyty

Menu „Moje wizyty” to miejsce, w którym widoczna jest całościowa lista wszystkich Twoich wizyt – zarówno potwierdzonych, jak i jeszcze niepotwierdzonych przez lekarzy, a także tych, które już się odbyły. Pojedyncza wizyta składa się z rubryk:

1. Imię i nazwisko lekarza
Specjalista, z którym chcesz się skonsultować. Szerszy opis naszych specjalistów znajdziesz w zakładce Team BlueBall.

2. Status wizyty
"NIE POTWIERDZONA" na żółtym tle oznacza, że lekarz jeszcze nie zaakceptował terminu wizyty. W takiej sytuacji zalecamy czekać – kiedy tylko specjalista ustali swój harmonogram, z pewnością potwierdzi termin w systemie o czym zostaniesz powiadomiony wiadomością SMS.
"POTWIERDZONA" na zielonym tle oznacza, że lekarz zaakceptował termin w systemie – powienieneś otrzymać wiadomość SMS potwierdzającą ten fakt, pozostaje tylko czekać na konsultacje.
"POTWIERDZONA ZAKOŃCZONA" na zielonym tle oznacza, że wizyta została wykonana (zakończona) i służy już wyłącznie jako archiwum tego zdarzenia. Pozostaje w Twoim panelu tak byś zawsze miał wgląd do historii leczenia w naszym centrum.

3. Data wizyty
Jeśli lekarz nie potwierdził jeszcze daty wizyty, można ją zmienić na inny termin. Jeśli jednak wizyta została potwierdzona przez lekarza, zmiana terminu nie będzie możliwa z poziomu panelu a wyłącznie telefonicznie pod numerem +48 7 96 96 96 71.

4. Przyczyna wizyty
Tutaj zobaczysz wszelkie informacje jakie pozostawiłeś nam podczas rejestracji na wizytę. Im bogatszy opis przyczyn wizyty tym trafniej przygotujemy się na Twoje przybycie.

Rezerwacja telefoniczna (+48) 7 96 96 96 71  | zapisy online 

Krzysztof Olech - fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego specjalizujący się w diagnostyce funkcjonalnej

Krzysztof
Olech

Założyciel oraz główny motor napędowy BlueBall. Z wykształcenia fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego o bardzo szerokim spektrum specjalizacji udokumentowanych prestiżowymi kursami i wieloletnią praktyką fizjoterapeutyczną.

Sebastian Kurbiel - fizjoterapeuta, osteopata i praktyk terapii manualnej

Sebastian
Kurbiel

Z pasjii i wykształcenia certyfikowany osteopata i praktyk terapii manualnych. Wiedzę zdobytą w prestiżowej Sutherland College of Osteopathic Medicine w Brukselii, przekłada na pomoc pacjentom w najcięższych przypadkach i dolegliwościach.

Rafał Piętak - trener personalny oraz fizjoterapeuta, gabinet przyjęć w Katowicach i Siemianowicach

Rafał
Piętak

Posiadając dyplom magistra fizjoterapii oraz szereg specjalistycznych szkoleń podejmuje się leczenia dolegliwości bólowych jak również rehabilitacji po zabiegowej. Wynika to z bogatego doświadczenia w terapii manualnej jak również prowadzenia treningów personalnych.

Paweł Kaczmarczyk - fizjoterapeuta i specjalista terapii manualnej, przyjmuje w gabinecie BlueBall w Katowicach

Paweł
Kaczmarczyk

Fizjoterapeuta, nastawiony na ciągły rozwój i nowe wyzwania, doświadczony w pomocy sportowcom i osobom, które urazach, kontuzjach i zabiegach potrzebują wsparcia fizjoterapeuty w domu.

Piotr Kos - specjalista terapii manualnej oraz osteopatii w BlueBall

Piotr
Kos

Specjalista fizjoterapii sportowej i ortopedii, pracuje z pacjentami nad poprawą sprawności ogólnej a także wspiera podczas powrotu do zdrowia. Obecnie poszerza wiedzę na Flanders International College of Osteapathy.

Michał Kafarski - Trener przygotowania motorycznego

Michał
Kafarski

Trener przygotowania fizycznego oraz trener indywidualny. Wieloletnie doświadczenie pracy w klubach fitness i organizacjach sportowych, połączone z bogatą edukacją w tym właśnie zakresie podwyższa jakość treningu z każdym podopiecznym Michała.

Dominika Brol - Instruktor lekkoatletyki oraz specjalistka z zakresu żywnienia i suplementacji w sporcie.

Dominika
Brol

Absolwentka studiów podyplomowych AWF na kierunku instruktor lekkoatletyki oraz studiów podyplomowych z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Małgorzata Kucharska BlueBall

Małgorzata
Kucharska

Fizjoterapeutka, specjalizuje się w profilaktyce i terapii narządu ruchu, szczególnie w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów obwodowych.

Maciej Jurczak

Maciej
Jurczak

- trener przygotowania motorycznego w BlueBall. Główne obszary specjalizacji to przygotowanie motoryczne do gry w golfa, trening zawodników gier zespołowych, w tym również juniorów.

Katarzyna Waldera - specjalista dietetyk żywieniowy

Katarzyna
Waldera

Specjalistka, psychodietetyk kliniczny specjalizujące się w dietach odchudzających, wspiera żywieniowo osoby zmagające się z chorobami układu pokarmowego, układu sercowo-naczyniowego, chorób tarczycy.

Patryk Marczykowski - fizjoterapeuta i osteopata w BlueBall Siemianowice.

Patryk
Marczykowski

Fizjoterapeuta z holistycznym podejściem do zdrowia pacjenta, angażuje się w stu procentach w ich drogę powrotną do zdrowia. Kontynuuje naukę na studiach podyplomowych z zakresu Medycyny Osteopatycznej.

Dawid Pawlak w BlueBall

Dawid
Pawlak

Fizjoterapeuta Specjalista Medycyny Manualnej i Ortopedycznej Terapii Manualnej. Tytuł Doktora nauk o kulturze fizycznej zdobył z wyróżnieniem na AWF w Katowicach. Swoją pracę manualną łączy z diagnostyką USG narządu ruchu.

Agnieszka-Łobodzińska - recepcja i zapisy w BlueBall

Agnieszka
Łobodzińska

Doświadczenie w działach kadr oraz księgowości zamieniła na organizowanie życia w BlueBall. Zapisy, grafiki oraz sprawy firmowe nie mają szans na przetrwanie bez jej ingerencji.

Lekarze specjaliści - ortopeda, traumatolog, reumatolog, chirurg szczękowy i inni polecani lekarze

Polecani
lekarze

Szukasz odpowiedniego specjalisty? Zapoznaj się z naszymi rekomendacjami. Ścisła współpraca to gwarant skutecznego leczenia Polecamy tych specjalistów!

Dołącz do BlueBall Team!

Dołącz do
BlueBall

Czujesz, że posiadasz odpowiednio wysokie kwalifikacje aby dołączyć do naszego team'u? Prześlij nam swoje CV wraz z listem przewodnim. Czekamy na Ciebie!

strzałka do góry

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK

8:00 - 20:00

WTOREK

8:00 - 20:00

ŚRODA

8:00 - 20:00

CZWARTEK

8:00 - 20:00

PIĄTEK

8:00 - 18:00

SOBOTA

Zapisy ustalane
telefonicznie

Po wcześniejszym umówieniu, przyjmujemy pacjentów poza godzinami otwarcia.

kontakt z nami:

Zadzwoń i zarejestruj się!
+48 7 96 96 96 71

Email BlueBall

Masz pytania? Napisz!
info@blueball.pl

Zaplanuj dojazd do nas:
Gabinet Siemianowice Śl.
Gabinet Katowice - Centrum
BlueBall Performance

NASZ ADRES:

BlueBall - Centrum Rehabilitacji,
Osteopatii i Treningu

Główna siedziba:

ul. Św. Barbary 22
41-100 Siemianowice Śląskie


ul. Sokolska - przyjmuje tylko 
Osteopata 
40-094 Katowice

BlueBall Performance

ul. Jedności 10
41-200 Sosnowiec

zapisz się do newslettera

strzałka do góry

Zaufali nam:

Szkolenia i współpraca z Real PolskaSzkolenia i współpraca z MakroWspółpraca z LuxMedWspółpraca z Signal IdunaWspółpraca z PASMwspółpraca z placówkami Enel-Med

 

BlueBall - Centrum rehabilitacji, Osteopatii i Treningu w Siemianowicach Śląskich i Katowicach.